Benim okey oyna Başlarken Çalışmak

Katlamalı oyunun amacı; her hileci elinden mevrut en uz skoryı ortaya yollamak zorundadır. Sizin elinizdeki sayı başka tüm oyuncuların taşlarını geçtiktiği devir ancak elinizi açabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Katlamasız kumar tmahsulün amacı; her bir oyuncunun temel hedefi 101 rakamına ulaşması ve elini o şekilde açıp rakiplerini yenmesidir.

Normal okey oyna ücretsiz bir şekilde masa oyunu severlere görev vermektedir. Sitemiz yardımıyla tüm oyuncular yeni eşhas ile tanıdıkabilmek ve uygun dostluklar da antrparantez kurabilmektedir.

Bu siteler sayesinde daha önce bu oyunu bilmeyen eşhas muhtevain paylaşılan videoları izleyebilir, kendinizi oyunla ilgili geliştirebilir ve sahih yaşamınızdaki arkadaş ortamlarını kurabileceğiniz canlı masalara sertlabilirsiniz.

Ve taşlarınızı sıralayarak per tekvin etmek muhtevain bütün dikkatinizi toparlayın. Söyleşi ederek okey oynamanın tadını çıyürek. Bugün içerisinde sohbetlerde kurduğunuz dostluklar olacaktır; kendi kapalı gurubunuzu bugün içinde oluşturabilirsiniz.

Sanal ortamlarda genel ağ kullanıcıları tarafından biraşkın desise oynanmaktadır. Bu oyunlardan bir tanesi olarak ise 101 plus söylenebilmektedir. Umumiyetle hareketli telefonlar üzerinden oynanması nedeniyle oyunun epey popüler bir hale geldiğini belirtmekte kâr vardır. Bunun yanında oyunun kuralları klasik temaşa seçeneğinden azıcık henüz detaylıdır.

Okey 101 oyunu, 4 oyuncu ile çabucak bir küme turda oynanır. Oyunun amacı oyunun nihayetinde muhtemel evetğunca az benek toplamaktır. Bütün turlar tamamlandıktan sonra en azca puana sahip olan düzenci kazanan olarak ilan edilir.

Istakanın boş bir adına tıkla çoklu taş kaydır Sohbetden kullanıcı arayabilirsin! Sohbetdeki masa ikonu masaları listeler Salona #masa1 yaz, tıklayan masana gelsin Masada sol alttaki butonla hızlı sohbeti aç Bu ikon en yavuz oyuncuları listeler Beklemeden okeye tıklayıp görebilirsin Mağaza ismine tıkla, düzenci listesini aç devamını oku Profildeki bu ikonla onu kovuşturulma edebilirsin Bu ikon ile en şayeste masaya oturursun Bu ikon ile yeni bir masa harisarsın Masayı sen açarsan kilitleyebilirsin Gülücük ikonu ile emoji yollayabilirsin Yenilikleri geliştirme günlüğüne yazgıyoruz

ben oyunu sevdim cumalinin botdemesine siz bakmayın o kantır daki pubg mobile deki hak oyuncular bot başüstüneğundan onlara bot diyor

Dostça kutusu, oyun boyunca her saat deli dolu olacaktır. Özellikle bu söyleşi kutusunu muhabbetin haricinde da kullanabiliyorsunuz. Mesela eşinizle bile bir veri aksatai muktedir olmak namına söyleşi kutusundan yazabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla beraber oynama imkanının olması da gayrı okey oyunlarına bakılırsa resmî bir pozitif yanların göstergesidir.

Baziçe esnasında bir şahıs elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve tamamse ceza noktaı 2 olarak ikrar edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi olayıdır. Ukubet benekı 4 olarak kabul edilir.

Taşlarınızı dizerken renklere veya sıralı olmasına özen göstermeli, okey taşına nazarıitibar etmeli, özge oyuncuların attığı taşları yoklama etmeli ve daha bir küme isabet etmek bâtınin taktik vüruttirmeyi boşlama etmemelisiniz.

Canlı okey oyunları oynatmakta olan oldukça farklı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerinin bir kısmı içtimai olan faaliyetleri ile de oyuncuların ilgilisi çekmiş bulunmaktadır.

Her siteye üye olan yahut mevhum parası uygun sıfır kişilerin bu odalar içinde kendilerini vüruttirmeleri ve mevhum paralarını pozitifrmaları referans edilmektedir. Bu şekilde siteyi tam olarak tanılamamak ve oyuna adapte tutulmak basitçe olacaktır.

ankara okey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *